מונית גדולה לנתב״ג  

אין דבר יותר מרגש מאשר לנסוע לחו"ל ולהגיע לשדה התעופה עם מונית גדולה לנתבג. זה נוח, זה מרווח ויש מקום לכולם. הזמנת מונית גדולה לנתבג, מאפשרת לכם להתחיל את הטיול כבר בנסיעה לשדה התעופה. השיחות בדרך לטיסה, הבדיחות וההתרגשות הם חלק משמעותי מהמסע. 

מונית גדולה לנתבג של שישה עד תשעה עשר מקומות היא הפתרון האידאלי עבור כל נסיעה לחו"ל, עם חברים ובני משפחה, זוג הורים עם ילדים, טיול שורשים עם סבא וסבתא או קבוצת חברים שהתארגנו ביחד לטיול משותף. מוניות מרווחות ומאובזרות במיטב הטכנולוגיה, הופכות כל נסיעה לשדה התעופה לחוויה בפני עצמה. 

מונית גדולה נתבג

מונית גדולה לנתבג – טיפים חשובים לפני הנסיעה לשדה התעופה 

הניחו את הדרכון וכרטיסי הטיסה במקום בולט! 

יש כמה דברים חשובים שעליכם לעשות לפני הטיול. להניח את הדרכון וכרטיסי הטיסה במקום בולט, ואפילו לרשום לעצמכם בטלפון הסלולרי או ביומן האישי את המיקום המדויק. כל נסיעה לחו"ל מלווה בהתרגשות מסוימת. לכן, אתם לא רוצים לגלות רגע לפני היציאה מהבית, שאין לכם מושג איפה הנחתם את הדרכונים והכרטיסים. זה יכול להיות במקום הכי בנאלי, אבל ההתרגשות או העייפות תמיד משנות את התמונה. 

אחד מהדברים החשובים אצל הנהגים שלנו, הוא הסבלנות האין סופית והיחס האישי לכל נוסע. אתם יכולים להתארגן בנחת ביום הטיסה, לבדוק שלא שכחתם את הדרכונים ואת כרטיסי הטיסה. אנחנו מתכננים את לוחות הזמנים בשירות הסעות לשדה התעופה שלנו אשר תאפשר לכם להגיע לפני הזמן לבדיקות הביטחון בנתבג. 

מונית גדולה לשדה התעופה – לא מזמינים ברגע האחרון! 

הזמנת מונית גדולה לנתב"ג צריכה להתבצע כמה ימים מראש, כדאי מאוד גם להזמין מונית לשדה התעופה באותו זמן שמזמינים את הכרטיסים. גם אם מדובר בחודש או חודשיים מראש, אנחנו נחכה לכם בדיוק בשעה שקבענו. הזמנת מונית מראש לנתב"ג חוסכת מכם את כאב הראש יום לפני הטיסה בחיפוש נואש אחרי הסעה מתאימה.

 עכשיו לאחר שהזמנתם את הכרטיסים ואת המונית לשדה התעופה, אתם יכולים להכין בנחת את הרשימה של כל הדברים הנדרשים עבור הטיסה. ביום המרגש של הנסיעה עצמה, יחכו לכם מתחת לבית הנהגים האדיבים שלנו עם חיוך על הפנים, מוכנים להסיע אתכם בבטחה אל הטיול המשפחתי, החופשה הזוגית או כל אירוע אחר שחיכיתם לו בציפייה רבה. 

מונית גדולה לנתבג – טיול שורשים מתחיל עם מונית גדולה לכל המשפחה 

טיול שורשים הוא אחד מהטיולים המרגשים ביותר. בישראל חיים אנשים שהגיעו לכאן מכל קצוות תבל. הסבים והסבתות של רובנו הגיעו ממקומות אחרים מעבר לים, ואל חלקם אנחנו יכולים לחזור היום ביחד אתם, לטיול מרגש שמתחיל בנסיעה לשדה התעופה. עוד בנסיעה עצמה במונית גדולה ביחד עם כל המשפחה, מתחיל המסע אל העבר עם הסיפורים והזכרונות ועם כל הציפיות להמשך הדרך. 

הנסיעה במונית משותפת לכל המשפחה מחברת את כולם אחד אל השני, ומאפשרת לטיול להתחיל באווירה מיוחדת. אחד הדברים החשובים ביותר בטיול שורשים, הוא שכל רגע בו יהיה משמעותי ומיוחד ובעיקר רגע משותף לכל המשפחה. נסיעה ביחד בנוחות עם כל האמצעים הטכנולוגים הנדרשים ועם נהגים אדיבים וחייכנים, היא הדרך הטובה ביותר להתחיל את הטיול. 

למה כדאי להזמין מונית גדולה לנתבג? 

ישראלים רבים, בני משפחה, חברים או זוגות צעירים, מעדיפים להזמין מונית גדולה לנתבג ולא לנסוע עם הרכבים הפרטיים שלהם. ריכזנו עבורכם את הסיבות המרכזיות להזמנת מונית לשדה התעופה. 

 • קודם כל יותר בטוח להשאיר את הרכב הפרטי בבית בחנייה ולא בחניון שדה התעופה. החניונים של השדה מאובטחים כמובן ואין חשש לפריצות או גניבת רכבים. אבל, בכל זאת השארת הרכב הפרטי שלכם בבית במקום שבו אתם יודעים שהוא בידיים הטובות ביותר, נותנת תחושה יותר נוחה במהלך הטיול. 
 • כאשר מגיעים לשדה התעופה צריכים להחנות את הרכב, זה בדרך כלל נעשה במהירות ובתחושה של לחץ, להספיק להחנות את הרכב במקום המתאים, לשלם ולבדוק שהכל תקין. בזמן הנסיעה לשדה התעופה לא כדאי להתעסק עם כל הפרטים האלו, עדיף לתת למישהו אחר לבצע עבורכם את הנסיעה. 
 • לא חבל להשאיר את הרכב ללא שימוש בשדה התעופה, אתם יכולים להשאיר אותו בבית לבני משפחה או חברים או לבן הגדול ולתת לנו להסיע אתכם בבטחה לשדה. 
מונית גדולה נתבג

הסעות לנתבג מונית גדולה – כמה טוב שבאתם חזרה הביתה 

חזרתם מהטיול עייפים אך מרוצים, אין כמו לחזור הביתה בבטחה בנסיעה נוחה ומהירה עם מונית גדולה לכל המשפחה. ביקרתם במקומות מרתקים, פגשתם חברים שגרים מעבר לים, נסעתם לכפרים נידחים בבולגריה וטיפסתם על האולימפוס ביוון, עכשיו הגיע הזמן לחזור בנחת לשגרה. לאחר הטיול המעייף והמסע והטיסה חזרה הביתה, תנו לנו לפנק אתכם בנסיע רגועה ונוחה. אל תנהגו חזרה עייפים לאחר טיסה של כמה שעות, זה לא נעים ובינינו גם לא בטיחותי. 

לא נוהגים כשעייפים! לא לוקחים סיכון על הכביש בטיסה שהסתיימה בחמש בבוקר, נותנים לנהגים המנוסים שלנו לעשות עבורכם את העבודה בכל שעות היממה. הזמינו מונית גדולה מחברת ההסעות שלנו BigCars ותנו לנו את העונג להחזיר אתכם בבטחה למיטה החמה שלכם בבית. 

טיול של חברים מהצבא להרגיש שוב כמו משפחה 

השירות הצבאי הוא כור ההיתוך של החברה הישראלית, והחברים מהצבא נשארים איתנו לאורך כל הדרך. קשר שנוצר בתנאים כל כך מיוחדים מחזיק לשנים רבות, ובמקרים רבים גם לכל החיים. חברים מהצבא מזמינים זה את זה לאירועים פרטיים, חגים, נפגשים לארוחות אחד אצל השני ונוסעים לחופשה ביחד בחו"ל. 

טיול משותף עם החברים לאוהל הוא אירוע מיוחד שבו מעלים זיכרונות, ונזכרים בכל הבדיחות שעזרו לנו להעביר לילות ללא שינה. הנסיעה המשותפת במונית גדולה, היא כמו טיול בפני עצמו לפני הטיסה. להיפגש שוב ביחד לנסיעה משותפת, להעלות חוויות, להיזכר בימים שהיינו צעירים ויפים. 

מונית עם כיסא תינוק לנתבג

כיסא תינוק במונית בעת נסיעה לשדה התעופה חיוני לבטיחות ונוחות הילד. כסא תינוק הוא מושב מעוצב במיוחד אשר מאובטח במושב האחורי של הרכב ומעניק תמיכה וריסון נאותים לתינוקות וילדים צעירים במהלך נסיעות ברכב. הנה כמה סיבות מדוע חשוב להחזיק כיסא תינוק במונית בעת נסיעה לשדה התעופה.אצלנו במוניות הזהב תוכלו להנות מכסאות תינוק ברמה גבוהה על פי מידת הצורך לכל נסיעה.

הזמנת מונית גדולה לשדה התעופה עם מוניות הזהב    

מונית גדולה לנתב"ג או לכל יעד אחר אמורה לתת שירות טוב לנוסעים, מונית נקייה ומאווררת עם מושבים אורטופדיים וריפוד נעים, ובעיקר נהג סבלני ומחיר אטרקטיבי. החברה שלנו עובדת עם מחירים הוגנים בהתאם למחירון מדויק שנקבע מראש. כל המחירים שלנו שקופים, ואנחנו נותנים דין וחשבון מלא ללקוח בנוגע למחיר ולשירות הניתן. 

ברשותנו צי של 100 מוניות גדולות וחדישות כגון מרצדס, רנו ועוד חברות נוספות מהמובילות בשוק המכוניות. אנחנו שמים בראש סדר העדיפויות שלנו את הביטחון שלכם כנוסעים ומבצעים בדיקות רענון לנהגים, ובדיקות תקופתיות לכל הרכבים של החברה. אנחנו עובדים עם נהגים מנוסים שיודעים איך לתת שירות עם חיוך ואיך לאפשר ללקוח להרגיש בבית.

בין אם אתם נוסעים לשם עסקים או הנאה, שירות המונית גדולה שלנו בישראל מכסה אתכם. התקשר אלינו למספר 033815040 כדי להזמין את הנסיעה שלך עוד היום.

  איזה סוגי מוניות גדולות לנתב״ג יש לכם?

  אנחנו מתמחים במגוון מוניות גדולות. כגון : מונית 6 מקומות לנתבג , מונית 7 מקומות לנתב״ג , מונית 10-25 מקומות , מיניבוסים ועוד.

  כמה זמן לפני טיסה להיות בשדה?

  לטיסות בתוך הארץ מומלץ להגיע שעתיים לפני. רצוי לוודא זמנים עם חברת התעופה מספר ימים לפני מועד הטיסה. עבור טיסה בינלאומית: לטיסה בינלאומית מומלץ להגיע לנמל התעופה 4 שעות לפני שעת ההמראה.

  כמה נוסעים נכנסים במונית גדולה?

  כמות נוסעים רגילה במונית גדולה היא בין 6-25 נוסעים,אך אצלנו בBigCars אנחנו מתחייבים לעשות את מיטב המאמצים למצוא פתרונות גם לכמויות יותר גדולות,כולל אוטובוסים או מידי.

  Scroll to Top